cs Czech
cs Czechen Englishsk Slovakes Spanish

Co je blog

Blog je webová stránka, která obsahuje pravidelně aktualizované příspěvky nebo články zaměřené na určité téma. Blogy se obvykle týkají osobních zkušeností nebo názorů autora, ale mohou také zahrnovat novinky, informace o určité oblasti nebo rady a tipy.

Blogování se stalo populárním způsobem pro sdílení informací a názorů online a může být použito k podpoře osobního brandingu nebo jako zdroj příjmů pro autora. 

Existuje řada platform pro vytváření blogů, jako je například WordPress nebo Blogger, které umožňují snadno vytvářet a spravovat blogové stránky.

Blogování může být také použito jako marketingový nástroj pro podporu prodeje nebo zvýšení povědomí o značce. Může být použito k poskytování užitečných informací a rad zákazníkům a k podpoře zákaznické zkušenosti.

Co je AI?

AI, zkratka pro umělou inteligenci, je obecný termín pro počítačové systémy, které jsou schopny vykonávat úkoly, které by jinak vyžadovaly lidskou inteligenci, jako je například rozpoznávání řeči, porozumění psanému textu nebo rozhodování.

AI může být rozdělena do několika kategorií podle stupně schopnosti počítačových systémů se chovat inteligentně:

 • Vysoce sofistikovaná AI: Tento typ AI je schopen vykonávat široké spektrum úkolů, které jsou podobné lidské inteligenci, například psaní článků nebo rozpoznávání tváří.

 • Středně sofistikovaná AI: Tento typ AI je schopen vykonávat specifické úkoly, jako je například hledání informací na internetu nebo překlad textu do jiného jazyka.

 • Nízce sofistikovaná AI: Tento typ AI je schopen vykonávat jednoduché úkoly, jako je například automatické odpovídání na emaily nebo hledání určitých slov v dokumentech.

AI se často používá v různých oblastech, jako je například reklama, finančnictví, zdravotnictví nebo zábava.

Může být použita k automatizaci rutinních úkolů, zlepšení efektivity nebo k poskytování služeb zákazníkům.

CO JE FUNNEL?

Funnel je nástroj, který slouží k vizualizaci a sledování toho, jak uživatelé procházejí různými kroky nebo fázemi v procesu získávání zákazníků nebo prodeje. 

Funnel je také často používán k měření účinnosti různých marketingových aktivit a ke zlepšení prodeje.

Obvykle je funnel tvořen několika stupni nebo kroky, které zákazník musí projít, aby došel k cíli. Například při prodeji online produktu může být funnel tvořen následujícími kroky:

 1. Navštívení webu
 2. Přečtení popisu produktu
 3. Vyplnění formuláře pro získání dalších informací
 4. Získání cenové nabídky
 5. Objednání produktu

V tomto případě je cílem prodejce dosáhnout co největšího počtu objednávek produktu, a proto se snaží maximalizovat počet uživatelů, kteří projdou všemi kroky funnelu.

CO JE Email marketing?

Email marketing je efektivní nástroj pro komunikaci se zákazníky a pro podporu prodeje. Existuje několik důvodů, proč by měla společnost zvažovat použití email marketingu:

 1. Přímá komunikace se zákazníky: Emailový marketing umožňuje společnostem přímo oslovit své zákazníky a posílat jim cílené zprávy. To může pomoci zvýšit povědomí o značce a podporovat prodej.

 2. Nízké náklady: Email marketing je relativně levný způsob komunikace se zákazníky. Nemusíte vynakládat peníze na tisk a distribuci letáků nebo plakátů.

 3. Možnost měření účinnosti: S email marketingem můžete snadno sledovat účinnost vašich kampaní pomocí měření otevíracích a klikacích sazeb. To vám umožní lépe porozumět tomu, co funguje a co nefunguje, a přizpůsobit vaše kampaně podle toho.

 4. Snadná segmentace publika: Emailový marketing vám umožňuje segmentovat publikum a posílat cílené zprávy určité skupině zákazníků. To může zvýšit účinnost vašich kampaní a zlepšit výsledky prodeje.

 5. Možnost automatizace: Email marketingové nástroje vám umožňují automatizovat celý proces posílání emailů, což může šetřit čas a zlepšit efektivitu vaší komunikace se zákazníky.

Online podnikání je?

Online podnikání je forma podnikání, kde se většina nebo všechna činnost podniku odehrává přes internet. Online podnikání může zahrnovat prodej produktů nebo služeb přes internet, využívání internetu k marketingu nebo reklamě nebo využívání internetu k vedení podniku, jako je například komunikace se zákazníky nebo plánování projektů.

Online podnikání má mnoho výhod, jako je například snadná dostupnost pro zákazníky po celém světě, nižší náklady na provoz než u tradičního podnikání a možnost rychlého růstu. Je ale také nutné vzít v úvahu některá úskalí, jako je konkurence na internetu a nutnost zabezpečit bezpečnost a ochranu osobních údajů zákazníků.

Chcete-li zahájit online podnikání, je důležité mít jasný plán a cíle, vybrat si správné nástroje a technologie a být připraveni na to, že to bude vyžadovat práci a úsilí. Je také důležité se učit od ostatních online podnikatelů a snažit se zlepšovat své dovednosti a znalosti.

Magnetické podnikání je?

Magnetické podnikání je filozofie podnikání, která se zaměřuje na vytváření přitažlivosti pro zákazníky, spolupracovníky a další stakeholdery. Tento přístup se snaží přilákat lidi k podnikání pomocí vysoké kvality služeb nebo produktů, inovativních myšlenek a silného zákaznického zážitku.

Magnetické podnikání se snaží vytvořit silnou značku, která přitahuje zákazníky a udržuje je po delší dobu. 

Tento přístup se zaměřuje na vytváření trvalých vztahů se zákazníky a spolupracovníky a na budování silné komunity kolem podnikání.

Aby mohlo být podnikání magnetické, je důležité mít jasnou vizi a poslání, být inovativní a mít silný zákaznický zážitek. Je také důležité mít kvalitní produkty nebo služby a být schopni přizpůsobit se potřebám zákazníků a trhu.

WordPress?

WordPress je open source software pro správu obsahu (Content Management System – CMS). Je to jedno z nejpopulárnějších řešení pro tvorbu a správu webových stránek. WordPress je snadno použitelný a má širokou škálu funkcí, které umožňují vytvářet a upravovat webové stránky bez nutnosti znalosti programování.

WordPress je ideální pro vytváření různých typů webových stránek, včetně blogů, e-commerce stránek a firemních stránek. K dispozici je také široká škála doplňků a témat, které umožňují přizpůsobit vzhled a funkce webové stránky.

WordPress je dostupný zdarma a lze ho stáhnout z oficiálních stránek wordpress.org. Po instalaci můžete začít vytvářet a upravovat webové stránky pomocí prostředí WordPressu, které je intuitivní a snadno se používá.

TikTok?

TikTok je aplikace pro zábavné videoklipy a sociální síť, která se stala velmi populární zejména mezi mladými uživateli. Aplikace umožňuje uživatelům nahrávat a sdílet krátká videa s hudbou, efekty nebo titulky. TikTok také obsahuje širokou škálu nástrojů pro úpravu videa, včetně možnosti přidávat filtry, přechody a další efekty.

Uživatelé TikToku mohou vytvářet a sdílet videa s komunitou ostatních uživatelů a mohou také sledovat videa ostatních uživatelů, které se jim líbí. Aplikace je také známá svými tanečními a lip sync videi, kde uživatelé nahrávají videa, ve kterých se snaží napodobit choreografie nebo mluví přes hudbu.

TikTok je dostupný pro stažení zdarma na Android a iOS zařízeních

Aplikace se v poslední době stala velmi populární po celém světě a je považována za jednu z nejrychleji rostoucích sociálních sítí na světě.

Instagram?

Instagram je sociální síť, která umožňuje uživatelům sdílet fotografie a videa s ostatními uživateli a s ostatními lidmi prostřednictvím aplikace nebo webové stránky. 

Instagram byl spuštěn v roce 2010 a od té doby se stal jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí na světě.

Uživatelé Instagramu mohou vytvářet a sdílet fotografie a videa, přidávat filtry a další efekty a také přidávat hashtagy (štítky) ke svým příspěvkům, aby je bylo snadné vyhledat. Instagram také umožňuje uživatelům sledovat ostatní uživatele a reagovat na jejich příspěvky pomocí „lajků“ nebo komentářů.

Instagram je dostupný zdarma….

Facebook je…

Facebook je sociální síť, která umožňuje lidem vytvářet a spravovat osobní profily, které mohou být navštěvovány ostatními uživateli. Uživatelé mohou přidávat fotografie, videa a další obsah, který se zobrazuje na jejich profilu, a také mohou komunikovat s ostatními uživateli prostřednictvím zpráv nebo komentářů.

Facebook byl spuštěn v roce 2004 a od té doby se stal jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí na světě. Kromě možnosti vytváření osobních profilů umožňuje Facebook také vytváření firemních stránek, skupin a událostí.

Facebook je dostupný zdarma a lze ho používat na počítačích, chytrých telefonech a tabletách prostřednictvím webové stránky nebo aplikace. Uživatelé se mohou přihlásit pomocí svého e-mailového účtu nebo telefonního čísla a hesla.

Prodejní stránka je?

📌Prodejní stránka je webová stránka, která je navržena tak, aby přesvědčila návštěvníka , aby si něco zakoupil.
📌Prodejní stránky se obvykle zaměřují na jediný produkt nebo službu a jsou navrženy tak, aby co nejlépe představily výhody daného produktu nebo služby a přesvědčily návštěvníka, aby si produkt nebo službu zakoupil.
📌Prodejní stránky obvykle obsahují informace o produktu nebo službě, jako jsou její vlastnosti, výhody a cena. Můžou také obsahovat fotografie nebo videa produktu nebo služby, recenze zákazníků a informace o způsobech platby nebo dopravy.
💎Úspěšné prodejní stránky jsou dobře navržené, jasné a přehledné a dobře se čtou na mobilních zařízeních.
💡Je důležité, aby byly prodejní stránky přesvědčivé a aby poskytovaly všechny potřebné informace pro návštěvníky, aby mohli snadno rozhodnout o zakoupení produktu nebo služby.
💡Již máš prodejní stránku nebo o ni přemýšlíš…?
s láskou Lenny.B🥳

Téma E-KNIHA….🧐

👉E-kniha (elektronická kniha) je digitální verze tištěné knihy, která je uložena v počítači nebo v mobilním zařízení a může být čtena prostřednictvím speciálního software nebo aplikace. E-knihy se čtou pomocí elektronických čteček nebo chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů.

👉E-knihy mají mnoho výhod oproti tištěným knihám. Jsou lehčí a menší, takže se snadno nosí a skladují, a také jsou obvykle levnější než tištěné knihy. E-knihy navíc umožňují přidávat poznámky, zvýrazňovat text nebo přidávat záložky, což může být užitečné při studiu nebo práci.

👉E-knihy jsou k dispozici ve formátech, jako je například PDF nebo ePub, a mohou být staženy z internetu nebo zakoupeny v online knihkupectvích. Mnoho knih se nyní vydává jak v tištěné, tak v elektronické podobě.

👉 Již máš svojí e-knihu na rozjezd tvého online podnikání?

S láskou Lenny.B❤️